LATEST ARTICLES

(Video) Rudina Magjistari shfaqet si rrallë më parë, pa pikë grimi/ Vëmendjen e merr...

Moderatorja Rudina Magjistari ka publikuar në rrjetet sociale një video ku shfaqet pa make-up, por nën efektin filtrave. Mirëpo teksa tërheq vëmendjen me pamjen...

U fut në det për t’u larë/ 23-vjeçari shqiptar humb jetën në mes të...

Një 23-vjeçar dyshohet se është mb ytur duke u larë në plazhin e Gjirin e Lalëzit. Njoftimi i pol icisë: Më datë 17.08.2021, rreth orës...

Sonila Meço merr vendimin e papritur: Kam vendour të largohet nga…

Sonila Meço ka njoftuar largimin nga televizioni ‘RTV Ora’. Ajo shkruan se do të shfaqet në një ekran tjetër. Reagimi Kur i hyn më së pari...

Kishin mbetur në Afganistan, ja çfarë ka ndodhur me dy shqiptarët që ishin atje

Kosova ka arritur të eva kuojë dy qytetarë të saj nga Kabuli i Afganistanit. Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani thotë se me ndihmën e...

Tjetër ngjarje e zezë/ 32-vjeçarja i jèp fund jetës në mes të Tiranës

Rreth zonës së Liqenit Artificial, është gjetur e vetë varur në një pemë shtetësja A. D., 32 vjeçe. Nga deklarimet paraprake dyshohet se shtetasja A....

Vjosa Osmani ka dhënë fjalën se ata do sillen mirë/ Ja sa mijë afganë...

Eksperti i Sigurisë Drizan Shala, vlerëson se Kosova duhet të ana lizoj disa pika para pranimit të refugjatëve afgan. Shala në një prononcim thotë se...

Nga të dyja fotot ka vetëm 24 orë diferencë/ Gazetarja e huaj flet nga...

Korrespondetja e CNN, Clarisa Ward kaloi nga raportimi me veshje dhe ngjyra dhe “ekspozimi” i krahëve, në një veshje islamike të mbuluar, vetëm një...

Kjo grua është 106 vjeçe dhe tregon sekretin që ka jetuar aq gjatë :...

Dye është një e moshuar 106 vjeçare që nuk ka dalë asnjëherë në një takim romantik dhe ka jetuar në mënyrë të pavarur deri...

Do vi të këndojë në Korçë/ Grisen posterat e Goran Bregoviçit në Tiranë

Megjithëse kanë mbetur vetëm edhe pak ditë nga performanca tashmë e konfirmuar nga Goran Bregoviç në Korçë kundërshtimet për ardhjen e tij në Shqipëri...

(Foto) Vështirë se do e njihni, del fotoja kështu Genta Ismajli disa vite më...

Genta Ismajli është një femër që bën ndryshime të njëpasnjëshme tek vetja. Duke qenë gjithmonë e dalluar me veprimet që bën, në çdo kohë...