Home SPORT Ndahet çifti që bëri bujë në Përputhen, Ola dhe Murati?

Ndahet çifti që bëri bujë në Përputhen, Ola dhe Murati?

Dolën nga programi çift.

Por si duket dyshja ishin asnjëherë të lidhur mes vetë, shkruan InfoKosova.

“Çifti” Ola dhe turku Murati që nga dalja e tyre ata asnjëherë nuk u shfaqen bashkë.

Mandej as në një fotografi të vetme.

Me posht keni 2 video EKZLUZIVE klikojeni rekklamen por pritni pak deri te largohet…

Për shkak të këtij detaji shumë fansa aluduan se ata mund t’i kenë dhënë fund lidhjes së tyre.

Megjithatë mbetet të shihet në vazhdim./InfoKosova/

Me posht keni 2 video EKZLUZIVE klikojeni rekklamen por pritni pak deri te largohet…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here