Zbulohet, qe sa kohë shihen bashkë Capital T dhe moderatorja bukuroshe

Nje lajm bomb vjen ekluzivisht nga Kryefjala,  kohe kur “fjetem mendjen” se Capita-T ishte ne nje marredhenie me Adrola Dushin.

Ama sot burime te sigurta tregojne se Capital-T dhe Nevina Shtylla kane 2 muaj qe rrine bashke dhe bashke kane qene edhe ne festivalin Unum qe u organizua ne Shengjin.

Te dy kane qene te pranishem ne anije tek stage ku qendroi dj.

Performoi perpara mijera e te pranishmeve ku nder te tjera ne backstage ndodheshin edhe vipa si:Ledri Vula,Dhurata Dora,Olti Curri,Anita Hajradinaj,Cozman,Valdrin Sahiti,Liberta Spahiu etj

Ku ishin Nevina dhe Capitali?Bashke te gjithe kohes!

Mos thoni pastaj se nuk jua thame..

SHTYPNI VIDEOT ME POSHTE

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *