Home SPORT Valla bre Shyhret veç ma e re po bahesh…

Valla bre Shyhret veç ma e re po bahesh…

Shyhrete Behluli dhe Gold Ag dje kanë lansuar bashkëpunimin e tyre të ri.

“Përhajr gjyshe” mban titullin kënga e lansuar nga dyshja e cila po pëlqehet e dëgjohet mjaft shumë.

Si zakonisht është Shyhretja ajo që ka marrë vëmendjen me paraqitjen e saj sikur të ishte një vajzë e re dhe e pamartuar.

Sot tek sa shrërndau një imazh nga klipi më ri menjëhere e vërshuan komentet e në përgjithësi edhe komplimentet.

Me posht keni 2 video EKZLUZIVE klikojeni rekklamen por pritni pak deri te largohet…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here