Home SPORT Po Rudina Magjsitari ç’pati kështu? Si asnjëherë më parë i ka thënë...

Po Rudina Magjsitari ç’pati kështu? Si asnjëherë më parë i ka thënë të ftuarës: Ik andej mos më…

Rudina Magjistari ka një tradite që pret të ftuarit tek hyrja e studios. Por ka ndodhur një problem me këngëtaren Diona Fona.

Rudina Magjistari habit me sjelljen ndaj të ftuarës: Mos më rri afër...

Teksa ajo është futur në studio ajo është afruar të takojë moderatoren, por reagimi ka qenë i sikletshëm. Duke qeshur Rudina i ka thënë se beri një përjashtim me të pasi nuk i takon të ftuarit për shkak të Covid-it.

”Prapë je afër meje, largohu se jam ne hije dhe regjia po thotë shtyhuni majtas”- thotë Rudina teksa përpiqet të qeshë.

Image

SHTYPNI VIDEOT ME POSHTE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here