Home SPORT E fejuara e Genc Prelvukajt shihet me dikë tjetër në Prizren

E fejuara e Genc Prelvukajt shihet me dikë tjetër në Prizren

Këngëtarja nga Shqipëria, Eni Koçi, shumë herë paraqitet nga destinacione të ndryshme gjatë fundjavave që i kalon me njerëz të afërt.

Eni është mjaft e dashur edhe nga publiku kosovar, ndërkohë që së fundmi po kalon pushimet në njërin nga qytetet më të vizituara të vendit tonë.

Partnerja e këngëtarit Kosovar, Genc Prevlukaj ka zgjedhur qytetin e bukur të Prizrenit për ta kaluar në këtë vikend.

Ajo ka postuar një InstaStory prej ku shihet se është duke shijuar ushqimin tradicional bashkë me një shoqe, e që është Zana Avdiu.

Kujtojmë se së fundmi ajo ka kryer me sukses Universitetin dhe së shpejti do të fillojë me projekte të reja muzikore./Kosovarja

Lojtës Videosh

00:00
00:14

SHTYPNI VIDEOT ME POSHTE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here