Në lidhje me Beartin? Enca u hedh ‘zjarr’ thashethemeve me këtë imazh

Enca ka nxitur akoma më shumë thashetheme me postimin e fundit.

Enca Haxhia vazhdon të mbetet ndër emrat më të komentuar të estradës shqiptare, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja publikoi foto në përqafim të ish-konkurrentit të “Përputhen”, Beart Rexhepi, duke bërë që të fillojne thashethemet.

Por, ajo ka paralajmëruar një këngë të re, e që supozohet ta ketë Beartin pjesë të videoklipit të saj të ri.

Megjithatë, një numër i percjellesve besojnë se ka diçka më shumë mes Encës dhe Beartit, andaj një percjelles e pyeti atë për këtë çështje.

“Allahile qka përzihet midis teje e Beartit se na lodhen portalet, je si yll se na u bot te shpis ju”, i shkruan ai.

Por, Enca i bëri fansat akoma më kureshtar duke postuar foto në shtrat me Beartin, derisa ia mbuloi fytyrën.

Ajo e etiketoi ish-konkurrentin e “Përputhen” dhe e la ende ‘mister’ çështjen e fotografive. /Lajmi/

SHTYPNI VIDEOT ME POSHTE

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *