Tea pozon e shtrirë, ‘tranon’ rrjetin

Tea Trifoni postoi një fotografi unike në rrjete sociale.

Si rrallë herë ajo ka pozuar e shtrirë, shkruan InfoKosova.

Përmes kësaj foto ajo vë në pah trupin e formësuar ndërsa duket edhe fotografi mjaft artistike.

Ajo është njëra nga ish konkurrentet më të përfolura dhe më të pëlqyera nga publiku./InfoKosova/

SHTYPNI VIDEOT ME POSHTE

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *