Home SPORT Njihuni me babain që ka 42 fëmijë me gratë që as nuk...

Njihuni me babain që ka 42 fëmijë me gratë që as nuk i njeh

JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Tom nga Britania e Madhe, u shfaq sot në emisionin e drekës së Steph në “Channel 4”.

Ai tha se kishte plot 42 fëmijë me gra të panjohura më parë.

Burri zbuloi se ka lindur 42 fëmijë me gra që nuk i njeh, pasi u bë pjesë e dhurimit të spermës përmes internetit.

Ai tregoi se si nuk paguhet për spermatozoidin që dhuron dhe madje është i gatshëm të udhëtojë në të gjithë Brtianinë për të takuar gra, që duan që të mbeten me barrë përmes kësaj metode.

“Në vitin 2011 kam lexuar shumë lajme rreth mungesave në ‘rezervat e spermës” dhe mendova të aplikoja,” – shpjegoi ai.

‘Unë u kualifikova në një nga “bankat e rezervave” më të njohura të spermës në Mbretërinë e Bashkuar dhe vendosa të dhuroja atje”.

‘Atëherë mësova se ka njerëz që preferojnë të takojnë personin, që donte të kontribuonte me ADN-në e fëmijës së tyre”.

Më pas ai nisi ta dhuronte privatisht spermën.

“Disa njerëz, mendoj se ndihen shumë më mirë duke u takuar me personin dhe madje duke ditur një numër gjërash, si mund të ndihmojnë vëllezërit e motrat, në të ardhmen.”

‘Nëse familja e tyre do të ketë një adoleshent një ditë i cili dëshpërimisht mund të dëshirojë të takojë babanë e tij biologjik, unë gjithmonë u kam thënë se do të isha i lumtur ta takoja atë. Këto janë opsione që nuk i marrin përmes një “banke spermatozoidësh,” – tha ai.
Ju ftojmë që ta hapni marketingun me poshtë për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here