Home SPORT Dalin pamjet/ Përse Edi Rama ka shkuar në mes të natës të...

Dalin pamjet/ Përse Edi Rama ka shkuar në mes të natës të takoj ambasadoren e Amerikës? Ja sa ka qëndruar me të

Arsyeja e takimit mes Ramës dhe ambasadores Yuri kim në mesnatë nuk është zbardhur ende. Prej një orë ata u mbyllën në rezidencë.

Menjëherë pas vizitës që Rama kreu në Turqi ku u takua me biznesmenë turq, që lidhet me atë çfarë ka ndërmend të bëjë në të ardhmen me vendin dhe kush do të jenë bashkëpunëtorët e tij./ JOQ Albania

Me posht keni 2 video EKZLUZIVE klikojeni rekklamen por pritni pak deri te largohet…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here