Home SPORT Sa me fat qenka Selvija! Shpat Kasapi i bën dhuratën që do...

Sa me fat qenka Selvija! Shpat Kasapi i bën dhuratën që do donte çdo grua: Kjo është për mbretëreshën time!

Shpat Kasapi po jeton prej kohësh një histori të bukur dashurie me bukuroshen brune, Selvijën. Tashmë marrëdhënia e tyre është konsoliduar e madje ata kanë bërë kurorëzimin fetar.

Shpat Kasapi dhe e dashura e tij, Selvija, shkuan bashkë në emisionin e  famshëm - Gazeta Mapo

Duke qenë se Shpati ka gati 20 vite që është pjesë e tregut muzikor shqiptar, ai ka vendosur që repertorit të tij t’i shtojë një këngë shumë të ndjerë.

Këngëtari ka zbuluar se këngën e tij më të fundit “Mbretëresha Ime”, ia ka dedikuar pikërisht partneres së jetës, Selvijes.

Ditën e djeshme ai prezantoi këngën e re në emisionin “Express Rozë” dhe tregoi se për këtë projekt të ri u frymëzua nga dashuria e madhe për Selvijen.

“Është dedikim për Selvijen dhe ky frymëzim më erdhi nga dashuria për të. Selvijes i pëlqeu. Në fillim fansat kanë pasur një pikëpyetje nëse vajza në klip do ishte Selvija dhe unë ua lashë surprizë. Si përfundim doli një vajzë tjetër dhe Selvija më tha unë do kem hapësira më të mira ndoshta”, tregoi Shpati, teksa shtoi se kënga ka 3 muaj që po punohet.

Shpat Kasapi i bën dhuratën më të bukur të jetës partneres së tij

Me posht keni 2 video EKZLUZIVE klikojeni rekklamen por pritni pak deri te largohet…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here