Home SPORT Zbardhet ngjarja e rëndë në Peqin/ Ky është autori, ia möri jetën...

Zbardhet ngjarja e rëndë në Peqin/ Ky është autori, ia möri jetën 45-vjeçarit sepse i kishte gërvishur makinën para 5 viteve

Një v ra sje me a*më zj*rri ndodhi këtë të martë në Peqin, ku mbeti i v r arë 45-vjeçari Ylber Xhahysa.

Autori i vr a sjes është shtetasi Leonard Bashalliu, ndërkohë që ngjarja dyshohet se ka ndodhur pas një ko nflikti për motive të dobëta.

Burime bëjnë me dije për Faxëeb.al, se ngjarja e ka pasur zanafillën 5 vite më parë, ku v ikt ima i kishte gë rvishur mjetin autorin, dhe kjo është bërë shkak që ko nflikti të përsëritet.

Mësohet se Bashalliu ishte një person problematik, dhe vazhdimisht pretendonte se ishte ”i f orti” i fshatit, duke nxitur përp lasje me banorët e tjerë të zonës.

Me posht keni 2 video EKZLUZIVE klikojeni rekklamen por pritni pak deri te largohet…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here