Home SPORT Sara personi më fallco në “Për’puthen”?, do të habiteni kur ta mësoni...

Sara personi më fallco në “Për’puthen”?, do të habiteni kur ta mësoni se kush e thotë!

Një nga pikëpyetjet më të mëdha të ngritura brenda programi “Për’puthen” por edhe nga publiku jashtë është se kush nga konkurrentët ishte i vërtetë e kush po bënte lojë.

Nga kjo pyetje siç nuk shpëton thuajse asnjë në çdo paraqitje televizive, nuk ka shpëtuar as Sara në një bisedë me fansat e saj.

E pyetur se kush ishte personi më fallco në “Për’puthen”, Sara ka habitur me përgjigjen duke thënë: “Unë”.

Më poshtë ish-konkurrentja ka shtuar se ishte një shaka.

Kujtojmë se Sara është nga më të përfolurat përshkak të lidhjes me Atdheun, e cila si duket momentalisht po përjeton një krizë pasi u përfol se çifti janë ndarë sërish dhe nuk perciellen as në rrjete sociale./party

SHTYPNI VIDEOT ME POSHTE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here