Home SPORT Si reagoi Alma Bektashi pas lajmeve për ndarjen nga bashkëshorti

Si reagoi Alma Bektashi pas lajmeve për ndarjen nga bashkëshorti

Ditën e djeshme u bë e ditur se këngëtarja e mirënjohur dhe shume e dashur nga publiku Alma Bektashi i ka dhënë fund martesës me bashkëshortin e saj, Sokolin pas 25 vitesh.

Burime për “Panorama Plus” bënë të ditur se Sokoli ka krijuar një lidhje dashurie me një psikologe 20 vjet më të re.

Alma ka qenë gjithmonë shumë e rezervuar kur bëhet fjalë për jetën private dhe kështu po vepron edhe pas lajmeve, ajo reaguar duke postuar disa foto në Instagram ku shfaqet krah mikeshës së saj, Jonidës pas intervistës që ka dhënë në “Jonida’s room”.

Gjatë intervistës, Alma nuk e ceku aspak ndarjen nga bashkëshorti.

SHTYPNI VIDEOT ME POSHTE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here