Home SPORT Vetëm zi dhe lot! Raportohet se një 35-vjeçar ka humbur jetën teksa...

Vetëm zi dhe lot! Raportohet se një 35-vjeçar ka humbur jetën teksa punonte

Një 35-vjeçar ka ndërruar jetë në mënyrë tr agjike pasi ra në kontakt me energjinë elektrike. Ngjarja ndodhi në fshatin Mishtër i Klosit.

Gazetari Enver Doçi se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet I.K. Mësohet se ai ka qenë duke rregulluar vetë një prizë në banesën e tij kur ka rënë në kontakt me energjinë. Ndonëse ai u dërgua menjëherë për në spitalin e Burrelit, nuk mundi të mbijetonte.

SHTYPNI VIDEOT ME POSHTE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here