Home SPORT Te pozon e shtrirë dhe ia jep ‘flakën’ rrjetit

Te pozon e shtrirë dhe ia jep ‘flakën’ rrjetit

ea Trifoni efasoi me fotot e fundit.

Ajo shfaqet e kuruar deri në detajin e fundit, e buzëqeshur në secilen fotografi, shkruan InfoKosova.

Në njërën foto ajo ka pozuar e shtrirë derisa duket mjaft joshëse.

Tea është bërë një femër edhe më atraktive që nga koha kur vendosi të formësoj trupin./InfoKosova/

.JU FT.OJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive ku shkruan SP.0N.SORE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here