Monika Lubonja flet hapur: Unë mbarova për pak Shpat vjet, këta ia çuan Deas këtë vit

Hyrja e banorit të ri dje në Big Brother VIP Albania la pa fjalë. Fiziku i tij i palestruar tërhoqi djem e vajza brenda dhe jashtë shtëpisë.

Në një video live ku ishte e pranishme edhe ish banorja e Big Brother VIP Albania 1, Monika Lubonja ajo shprehet se i ra goja për një si puna e Shpatit vjet po nuk ia çuan.

Ia çojnë Deas sivjet, vazhdon bën shaka Monika, kupton ti çfarë bëhet apo jo? E gjithë biseda pasi Shpati hyri duke vënë në pah një fizik perfekt.

Pastaj Monika tha që e kanë futur për të shtyrë ditët por do lodhet “strategu” duke nënkuptuar Luizin. Luizi ia hodhi një vështrim nga koka te këmbët, i thotë Jetmiri.

Shpati vjen nga qyteti i Gjakovës dhe është prezantues në emisionin “Për ditë të mbarë” që transmetohet në RTV21.