Unë jam fans i Luizit

Beati u eliminua sonte nga “Big Brother VIP” duke humbur mundësinë për të fituar çmimin e madh. Ai ishte në nominim me Kiarën, Luizin, Oltën dhe Dean.

Kujtojmë se Olta dhe Luizi hoqën rripin nga loja me litar duke e dërguar të gjithë grupin në nominim. Po ashtu ai e pranoi hapur se është fans i Luizit.