Kiara tregon më të sikletshëm romantik që kishte me një djalë, ja çfarë i ndodhi

Cili ka qënë takimi më i sikletshëm që ke pasur me një djalë? Përgjigju ose hiq një rrobë nga trupi dhe mos e vish deri në fund të lojës!” Ka qënë kjo pyetja për Kiarën e cila zgjodhi të përgjigjej.

Ajo u shpreh se takimi më i sikletshëm për të ishte me një djalë të cilin e pëlqente shumë. Kiara tha se pasi doli nga makina ra në pusetë. Për të ky ishte momenti më i sikletshëm në takim me një djalë.

Ajo tha se njeren kembe e kishte ne pusete dhe tjetren jashte saj ndersa djali me te cilin doli e nxorri nga puseta dhe e pastroi me ujse pasi ishte bere e gjitha pis, ndersa kjo ishte ngjarja me e sikletshme qe kishte perjetuar.

Ndryshe, mbreme ne shtepine e Big Brother Vip Albania kishte nje mbremje te vajzave ku kishin per ti bere pyejte njera tjeteres dhe nese nuk pergjigjen duhet te benin nje denim qe shkruhej tek pyetje