Luizi sëmuret keq/ Thirren me urgjencë mjekët, por banorëve u mbahet e fshehtë

Luizi eshte semurur keq ne shtepine e Big Brother Vip, por vellai i madh ka bere sikur nuk ka ndodhur asgje edhe pse ne shtepi ka shkuar ekipi mjekesor. E gjith ngjarja ju mbajt e fshehte banoreve dhe publikut sigurisht.