Me pushime në ishull, publikohen fotot se kush po e shoqëron Kejvinën

Pas një shkëputje relativisht të gjatë nga media e rrjetet sociale, Kejvina është rikthyer më në fund pas daljes së bujshme nga Big Brother VIP.

Pasi sqaroi të gjithë për qëndrimet e saj dhe se Kejvina e vërtetë nuk ëstë ajo që u shfaq në BB VIP, modelja është kthyer noralisht në rrjetet sociale ku së fundmi ka treguar se është “arratisur” më pushime.

Modelja ndodhet në Bali duke shijuar plazhin dhe natyrën e gjelbërt të Indonezisë. Kejvina ka zbuluar se në këto pushime po shoqërohet nga një person shumë i veçantë për të, vëllai i saj i vogël.

Kujtojmë se Kejvina, sa herë që flet për vëllain e cilëson si mbështetjen e saj më të madhe.