Produksioni mposht Luizin, sulmi i fundit po e çon drejt eleminimit!

Loja e piste e produksionit po con drejt mposhtjes Luizin. Presioni psikologjik qe po i behet ne te gjitha format po e dobeson luanin. Kesaj here duket se i gjeten piken e dobet, pasi kushdo qe e ka ndjekur e ka pare sa i merzitur ka qene pas debatit me Kiaren.

Luizi dhe Kiara kanë vendosur që të rrin larg njeri tjetrit me këtë të fundit që ka qenë shumë e tensionuar ditën e sotme pasi Lui bëri që të prishte lojën, ku vajzat nëse do të fitonin do të merrnin avantazh.Ajo ka qenë gjatë gjithë ditës e tensionuar dhe ka qarë madje pasi Luizi e kishte mbështet tek lavamani dhe nuk e linte dilte. Ai I tha pak më parë Kiarës: E provove që I coj njerëzit në limite, teksa kjo e fundit I thotë ik e mos hajde më.

Pas situtës së krijuar në tualet, Kiara doli e përlotur në oborr ku pati një diskutim të ashpër me Luizin. Ajo i tha Luizit që një herë të vetme që i vjen mundësia të ketë një avantazh në lojë, ai nuk e lë atë të qetë.

Luizi i tha Kiarës se nuk i bëri asgjë, as nuk e preku, po thjesht po qëndronte te lavamani. Ajo tha se nisi të qante sepse nuk po merte dot frymë dhe se pavarësisht kësaj, Luizi nuk e mori mundimin të largohej nga aty. Per me shume shiko videon ne vazhdim: