Pas gjithë “poshtërsisë” që i bënë Luizit, fansat e tij i bëjnë gjëmën Kiarës brenda natës

Mbrëmë në “prime-n” e “Big Brother VIP Albania”, u bë “gjyqi” i dytë ndaj Luizit. Kjo pasi Luizi e izoloi Kiarën në lavanderi për t’ia prishur lojën të urdhëruar nga “Vëllai i Madh”.

Produksioni e opinionistët e egzagjeruar teksa edhe quajtën edhe si dh.në fizike.Duket se njejtë nuk mendojnë fansat e Luizit, e që pëlqenin edhe Kiarën për lidhjen e tyre të krijuar.

Dëshiron të maksimizosh fuqinë tënde mashkullore? Provo këtë
Erectil
Qysh nga “prime” i mbrëmshëm Kiara humbi mijëra ndjekës në ‘Instagram’.Moderatorja fitoi rritje të ndjekësve pas lidhjes së krijuar me Luizin, dhe tani po humb po shkak tij.