Jeton jashtë vendit ai, Shkenda Dubova: Do martohem së shpejti

Së shpejti paskemi dasmë në showbizin shqiptar. Këngëtarja e njohur dhe biznesmenia Shkenda Dubova ka caktuar datën e dasmës.

Shkenda Dubova - YouTube

Shkenda do të organizojë një dasmë të madhe në fillim të muajve të verës.

Partneri që i ka marrë zemrën Shkendës mbetet mister, por sipas burimeve bëhet fjalë për një shqiptar me banim në Diasporë.

Paskemi dasmë: Këngëtarja shqiptare martohet së shpejti