Luizi merr përshëndetje nga Prekazi, Olta s’ka dijeni për të dhe familjen Jashari

Banorët e “Big Brother VIP Albania” sonte kanë shikuar disa nga përshëndetjet e publikut.

Fenomeni i këtij formati, Luizi ka pranuar përshëndetje nga pothuajse të gjitha trojet shqiptare, shkruan lajmi.net.

Një përshëndetje banori i pëlqyer ka pranuar nga Prekazi.

Por, na ka habitur aktorja, Olta Gixhari, me “paditurin” e saj.

Ajo nuk e ka njohuri rreth Prekazit dhe familjes Jashari.

Nita i ka thënë Luizit se ka marrë komentin më të mirë ndonjëherë.