Melisa e thotë troç fare: Mes meje dhe Atdheut ka pasur një histori

Melsia ka qenë banorja e rradhës që është eliminuar nga Big Brother VIP Kosova. Pas daljes ajo ka dhënë një intervistë për “Prive”, ku edhe ka folur për banorët me të cilët ka jetuar për 1 muaj e gjysmë.

Melisa bën deklaratën e papritur: Ka pasur diçka mes meje dhe

Kur u pyet për Atdheun, Melisa tha se ata e njohin mirë njëri-tjetrin dhe zbuloi se mes tyre ka pasur dhe një pëlqim.

“Nuk është se s’ka pasur një pëlqim në të kaluarën mes meje dhe Atdheu. Është ndalur aty sepse e kam thënë e dua kaq fort sa nuk e shoh dot si vëlla, por as ashtu nuk e shoh dot. Kështu kemi vendosur”, tha Melisa.

Melisa bën deklaratën e papritur: Ka pasur diçka mes meje dhe