I mbajti lotët me zor/ Armaldo takon vajzën e tij në shtëpinë e ‘Big Brother’

Pasi performoi këngën dedikuar grave, Armaldo u surprizua nga vajza e tij e cila e priste në living.

Ai u shpreh se ndihej shumë i emocionuar dhe falenderoi Vëllain e Madh për surprizën e bërë.

Nga ana tjetër vajza i uroi finalen.