Jori i thotë Luizit je shumë ‘hot’, Kiara mbetet pa fjalë (Video)

Jori Delli është banorja e re që mori famë të madhe për vetëm dy ditë qëndrimi në shtëpi. E gjithë kjo për shkak të afrimit të madh me Luizin i cili është banori më i preferuar i publikut.

Ajo që nga dita e parë është afruar shumë me Luizin ku edhe ky fundit qysh diten e parë i dhuroi asaj rrobat e tij për ti veshur ndërsa më vonë i dhuroi edhe një trëndafil kur ishin ne dhome te ndejes.

Gjithë këtë situata Kiara është munduar ta marrë me të qeshur por jo situatën e fundit mes tyre, Jori i thotë Luizit je shumë hot derisa shumica e banorëve ishin në kuzhinë duke pergatitur per te ngrene.Luizi dhe pjesa tjetër e banorëve qeshin por jo Kiara që duket e habitur she shikon herë njërin e herë tjetrin, mbetet të shihet se si do komentohet raporti i dyshes sonte në Prime./InfoKosova/Shiko videon: