Luizi pyet Kristin ‘Nëse del Keisi bën të njëjtën gjë dhe ti?’, ai befason me përgjigjen (Video)

Mbrëmjen e djeshme Kristi u eliminua nga “Big Brother VIP”, por bileta e fatit e ktheu në shtëpi. Por para se te hapte bileten e dashura e tij Keisi banore e shtepise tha se do dale menjehere pas Kristit.

Ajo ka thene se e ka premtuar kete dhe nuk ka kuptim loja e saj pa Kristin brenda asaj shtepie, kjo deklarate u ka bere pershtypje te gjitheve perfshire edhe publikut por sidomos Luizit qe shikon gjerat me detaje.

Luizi e ka pyetur Kristin se nëse ai nuk do ishte kthyer Keisi do kishte dalë pas tij. Mirëpo, a do e bënte Kristi të njëjtën gjë? ”Të njëjtën gjë”, është përgjigjur Kristi ndersa tha se do kishte vazhduar pasi Keisi do donte ta sheh sa me larg.