Mos ia thoni Luizit”/ Kiara zbulon emrin e mashkullit që e ka qejf dhe i duket simpatik

Dita e djeshme iu takonte vajzave! Në shtëpinë “Big Brother Vip Albania”, në mbrëmje, vajzat janë mbledhur në oborr për t’iu përgjigjur pyetjeve të bëra nga produksioni lidhur me jeten e tyre.

Një ndër pyetjet ishte të tregonin emrin e personazhit të njohur shqiptar për të cilin kanë një pëlqim. Ishte Kiara ajo e cila u përgjigj e para, duke thënë mes të qeshurash emrin e Luizit. Pak caste më pas, ajo tha:

“Unë kam Ilir Shaqirin, por mos ja thoni Luizit.” Gjithashtu edhe Lorik Cana ishte një tjetër emër që Kiara e përmendi duke e cilësuar shumë simpatik. Kiara edhe me pare ka thene se Ilir Shaqiri i duket simpatik.

Madje per kete pati edhe fjale me Luizin i cili kishte qejf ta nguc lidhur me kete qeshtje. Ndryshe, vajzat moren pyetje te shumta qe kishin te bejne edhe me Big Brother Vip por edhe me jeten e tyre jashte.