Top Channel nis fushate per fitoren e Oltes degjoni cfare thone(video)

Big brother nga dit ne dit po vertetohet qe cmimin e madh do e fitoj Olta

by TaboolaSponsored Links
Dying grandpa teaches selfish granddaughter a lesson
Tips and Tricks
Por kjo fitore nuk do jet me merite por do jet me hile me shantazhe si dhe manipulime nga produksioni i Big brother

Mos harrojme qe vet zhaku tha burri i saj kerkoi tme blinte me lek

Por nje video qe eshte ber virale ka te bej me faktin sesi prezantuesit ne nje emision ne top channel thone

Olta eshte duke u rafizuar si nje lojtare potenciale per ta fituar pasi olta ka ditur te menaxhoj stuhira , pra ajo eshte lojtarja e vetme e lojes

Nuk e dim sesi e kan par keta kete loje por mesazhi qe po jep top channel eshte largohuni rini se po ske mik ketu nuk mbijeton dot