Zbulohet mashtrimi i big brother :publikohen sa vota kishte mar Olta ,kristi dhe Maestro

Sic duket i eshte premtuar asaj por shperthimi i luizi ishte i paimagjinueshem kshu qe ata po perpiqen ta godasin shume ate duke perdor dhe Kiaren duke ndikuar tek lidhja e tyre

Pak momente me par jan zbuluar sesa vota kan mar 3 persona qe ishin ne nominim nga kutia e pandore

Olta 83627

Armaldo7.628

Kristi 4828

Kjo u be ne saj te peticionit qe eshte bere , por nese behen 10 mije vota ne peticion AMA do detyroj top channel te publikoj votat

Por AMA duke qen kontrollohet nga shteti dhe shteti ka lidhje te ngushta me top channel nuk kemi ndonje shprese se do arritet dicka

Video Player