Dalin rezultatet/ Ja kush do ta fitojë ‘Big Brother Kosova’ sonte

Disa ditë më parë, “Xing.al” publikoi një sondazh ku patët mundësinë të votonit për banorin që dëshironi të shpallet fitues dhe votat më të shumta kanë qenë për Stresin.

Stresi ka marrë 59% të votave, pas tij vijnë Xhuli dhe Vedati me 16%, Artani me 5% dhe Mbresa me 4%.

Rezultatet/ Sipas jush, ja kush e fiton sonte 'Big Brother VIP Kosova'