Kjo është fytyra e vërtetë e Arta Nitaj

Kohët e fundit Arta Nitaj aktorja, bukuroshja dhe prezantuesja kosovare i ka prirë listës së personazheve më të komentuar, e krejt kjo për shkak të provokimeve që bën në instagram.

E imazhet e saj ku Arta pozon si Bella Hadid, duke zbuluar gjithçka nga trupi i saj, bëri që shumica përveç se ta komplimentojnë edhe ta kritikojnë.

E pejania që konsiderohet si një ndër femrat më të bukura, nuk po del të jetë e tillë edhe pa grim.

Dallimi kur është e pa grimosur është i dukshëm nga ajo ku shfaqet me grim, madje nuk i mjafton veç kaq, por bën korrigjime edhe me photoshop.

Ja, kjo është fytyra e vërtetë, pa grim e ‘Xhesikës bukuroshe’./Kosovarja/