U ndanë me bujë të madhe, por Tuna dhe Cozman pajtohen pas 7 vitesh

7 vite pas ndarjes së bujshme, Tuna dhe Cozman janë bërë bashkë. Raportet mes tyre duket se janë rregulluar.

Pajtohen Tuna dhe Cozman, 7 vite pas ndarjes së bujshme

Ka disa muaj prej kur në media raportohej se dyshja po vijnë me një bashkëpunim, por kjo nuk ishte konfirmuar nga asnjëri.

E së fundi, Tuna ka postuar disa imazhe ku duket se janë nga xhirimet e klipit, dhe komenti Cozmanit mori vëmendje.

“I huj” ka shkruar Tuna krah fotove. Foto ka postuar edhe reperi i cili po ashtu ka shkruar “E huj” duke konfirmuar bashkëpunimin.

Pajtohen Tuna dhe Cozman, 7 vite pas ndarjes së bujshme