Luizi e fut në siklet Kiarën: ‘A ta mbaj Efin pranë’? Ajo befason me përgjigjen

Kiara, Efi, Bledi dhe Ronaldo ishin ish-banorët e “Big Brother VIP”, të cilët mbrëmjen e djeshme u rifutën në shtëpinë më të famshme në Shqipëri si me te votuarit nga publiku mes banoreve te vjeter qe jane eleminuar, pasi keta kane qene nder banoret e preferuar te cilet shumica kane dalur me nominime te forta sic ishte rasti i Kiares qe ishte me Olten nominim koke me koke.

Hyrjet e tyre sigurisht pritet të sjellin dinamika të reja në shtëpi dhe të ndryshojnë lojën e banorëve të tjerë. Pikërisht për këtë, Luizi ka pyetur ditën e sotme Kiarën, nëse duhet ti besoj dhe ta mbajë pranë Efin.

Kiara nuk i ka kthyer një përgjigje të drejtpërdrejtë, megjithatë, diçka është përpjekur t’i komunikojë me kode pasi nuk ka te drejte qe te flas gjera nga jashte sepse automatikisht perjashtohen nga loja, mirepo duket se Luizi e kuptoi vetem nga shikimi se Kiara nuk ka shume fjale te mira me Efin megjithese ato duket se jane pajtuar dhe ne syte e te tjereve duken si shoqe prape.

Mbreme ka qene Luizi qe e ka injoruar goxha shume Efin, pasi sapo e pa te dashuren e tij Kiaren ai ka thene se do te luftoj per Kiaren dhe jo per Efin sepse vetem nje vend ne finale eshte per banoret qe erdhen te rinje andaj sigurisht qe Luizi do te mbaj anen e Kiaren qe ta marre me vete ne finale.