Ndodhet në Amerikë, Fifi tregon si po shijon ditët e fundit të shtatzënisë

Siç tashmë dihet, Fifi dhe Adisi do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Këngëtarja është në pritje të një djali dhe këto janë ditët e fundit të shtatzënisë.

Ditët e fundit të shtatzënisë, ja si po e shijon Fifi

Ajo ndodhet në SHBA, nga ku nuk i ka kursyer postimet në rrjete sociale. Vetëm së fundmi, Fifi ka publikuar në Instagram një foto krahas së cilës ka shkruar se po shijon ditët e fundit me bebushin në barkun e saj.

“Duke shijuar ditët e fundit me ty në barkun tim vogëlushi im”, ka shkruar këngëtarja.

Ditët e fundit të shtatzënisë, ja si po e shijon Fifi