Home SPORT Nora dhe Era Istrefi nisin pushimet, zbulohet se kush po i shoqëron

Nora dhe Era Istrefi nisin pushimet, zbulohet se kush po i shoqëron

Motrat e famshme, Nora dhe Era Istrefi kanë nisur pushimet së bashku.

Kështu ka bërë të ditur Nora përmes disa postimeve në Instastory.

Ato po shoqërohen nga miket e tyre, Adelina Mehija dhe Vildane Zeneli./indeksonline

Lojtës Videosh

SHTYPNI VIDEOT ME POSHTE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here