14 vjec nuse, kush e shtyu ta bënte këte gjë, a kishte presion?….VIDEO PAMJE

14 vjec nuse, kush e shtyu ta bënte këte gjë, a kishte presion?….VIDEO PAMJE Shikoni pamjet nga intervista qe i kane bere kesaj vajze e...

Mrekullia e Zotit… shikoni se cfarë i bënë në momentin kur po binte shi...

Mrekullia e Zotit… shikoni se cfarë i bënë në momentin kur po binte shi ! VIDEO Pamje Pamje se si rru.fe.ja po gjuante ne toke,...

Do mbusheni me lot, askush nuk i ndihmonte voglushes, Qeni e kapi dhe… VIDEO

Do mbusheni me lot, askush nuk i ndihmonte voglushes, Qeni e kapi dhe… VIDEO Pamje se si nje voglushe po luante, por qeni e ka.f.sh.on...

GRUAJA NUK MË BËN FËMlJË, KAM MARRË NJË VENDlM TË VËSHTlRË DO TA…..

Fuqia e dashurisë kalon edhe dëshirat më të mëdha personale të njeriut. Kjo është një histori force dhe dashurie e rrëfyer. “Nuk do të ketë...

E TRIŚHTË/ Po përgatitej për dasmën e saj, 27-vjeçarja me e inféktûar me CÔVÎD...

Disa çaste më parë është regjistruar një la jm i tr ishtë në qytetin e Beratit, ku një 27-vjeçare nga lagjia “Donika Kastrioti”, ka...

Të gjithë u fri.kë.su.an kur e panë duke ecur mes dy maleve nëpër litar,...

Spencer Seabrooke ka th..y.er një rekord të ri botëror. Ai përfundoi me sukses ecjen e tij në litarin e lëvizshëm, duke th…y.er rekordin paraprak që...

U përpoqën 8 vite për t’u bërë prindër, e bija 4 muajshe ndërron jetë...

Rachael Fitzegrald nga provinca Hale në afërsi të qytetit Altrincham, Britani, u përpoq për tetë vite me radhë së bashku me partnerin e saj...

Hedh kanaçen në tokë në prezencë të pastruesit të rrugëve, ky veprim i kushtoi...

Puna e secilit njeri duhet të respektohet, e në veçanti e atyre që kujdesen për pastërtinë dhe mirëmbajtjen e rrugëve të qytetit në të...

Fotoja që po çm.e.nd internetin. Çfarë fshihet pas kësaj vajze? E pabesueshme por…

Një hije pas këmbëve të një vogëlusheje ka tërhequr vëmendjen e gjithë për,dor,ue,sve të internetit. Fotoja është bërë në një va.r.re.zë samurajsh dhe kjo ka...

Çdo gjë që kalon mbi ose afër tij, zh.du.k.et pa gjurmë dhe tani edhe...

Mi.steret e natyrës nuk kanë fund dhe këtë e vërteton më së miri ky liqen ”thi.thës”. Çdo gjë që kalon mbi ose afër tij, zh.du.k.et...