Butrint Imeri harron Kiarën, ja me kë bën foto nga vetura

Kiara në “Big Brother”, ja me kë po e “zëvendëson” Butrint Imeri. Këngëtari ka ndarë një moment të lezetshëm në storien e tij në Instagram.

Butrint Imeri, ka postuar një video teksa në makinën e tij po e mban një qen, shkruan “Kosovarja”. Ai siç duket ka bërë një zgjedhje të mirë, për të adoptuar qenin me të cilin edhe po e kalon kohën.Mbase do e ndihmojë edhe ta harrojë Kiarën.

Prezantusja bukuroshe Kiara Tito, vite me pare ka qene ne nje lidhje dashurie me kengetarin kosovar, Butrint Imeri. Kjo lidhje kishte nisur para shtat vitesh dhe kishte perfunduar me ndarje.

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë rrëmbyer tashmë zemrën e të gjithëve. Ajo që prej javësh pritej, tashmë ndodhi. Çifti shkëmbeu edhe puthjen e tyre të parë, duke emocionuar fansat jashtë shtëpisë së Big Brother dhe duke u cilesuar si cifti i momentit.